Kiedy najlepiej przyjechać do Berlina?
REKLAMA
Jesteś w » Jak odkrywać Berlin » Co warto zobaczyć? » Kiedy najlepiej przyjechać do Berlina?

Niezależnie czy świeci piękne słońce, pada deszcz, czy też ulice i domy pokrywa biały, zimny puch, o każdej porze roku niemiecka stolica ma coś do zaoferowania. Czy będą to przechadzki w ostrym słońcu, czy też tulenie w rękawiczkach kufli ciepłego glühweina - wybór zależy od własnych upodobań.

Niemniej jednak, gdy Berlin pustoszeje w okresie urlopów, warto się wtedy zatrzymać w nim na dłużej, odwiedzając różne ciekawe zakątki miasta.

Styczeń
Według statystyk, styczeń jest najchłodniejszym miesiącem w Berlinie. Obfituje jednak w wiele ciekawych, cyklicznych (...)
Luty
Idzie luty, podkuj buty, albo raczej odkurz aparat fotograficzny! Luty jest momentem, gdy Berlin zamienia się w (...)
Marzec
Wymarzona wiosna już prawie, prawie... Zaczyna robić się cieplej. Spacerowy Berlin budzi się do życia, a imprezy, (...)
Kwiecień
Kwietniowy Berlin zaprasza do zwiedzania jego ciekawych miejsc. W tym także miesiącu miłośnicy teatru odnajdą swój azyl (...)
Maj
W maju jak w gaju mówi stare przysłowie. I coś w tym jest - Berlin wygląda przepięknie w tym okresie i jest idealnym (...)
Czerwiec
W czerwcu już zaczyna się robić ciepło, a bywają takie lata, że jest wręcz upalnie. Dlatego czerwiec jest miesiącem (...)
Lipiec
Lipiec i sierpień to według klimatologów najcieplejsze miesiące w Berlinie. Dla ochłody warto jest wybrać się w tym (...)
Sierpień
W lecie Berlińczycy opuszczają miasto, a turyści przyjeżdżają aby je zobaczyć. Zwiedzając niemiecką stolicę można (...)
Wrzesień
Wrześniowy Berlin zachęca do przyjechania do niego aby ciszy i spokoju kontemplować berlińskie zabytki i delektować się (...)
Październik
Październik to miesiąc zjednoczenia Niemiec. To właśnie w tym miesiącu w 1990 r. NRD weszło w skład struktur państwowych (...)
Listopad
W listopadzie temperatura w Berlinie waha się średnio w granicach 2-7 stopni Celjusza. Liczba dni deszczowych w (...)
Grudzień
W grudniu robi się chłodniej, ale od czego są świąteczne kiermasze! Gorące napoje, kulinarne rarytasy a dookoła mnóstwo (...)
REKLAMA
Zobacz także
REKLAMA
Berlin inne Co warto zobaczyć?
REKLAMA
 Skonsultuj:  Mapa strony | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

© 2017 Berlin-vel.pl | design by Ars Atelier