Kursy językowe
REKLAMA
Jesteś w » Strona główna » Co robić w Berlinie » Uczyć się » Kursy językowe

Nauka języka niemieckiego w Polsce bywa często droga oraz nierzadko prowadzona jest przez słabo wykwalifikowanych nauczycieli. Istnieją również w naszym kraju firmy, które zajmują się organizowaniem obozów językowych na terenie Niemiec. Niewątpliwie jest to atrakcyjna forma nauki i bardzo skuteczna. Dla tych jednak, którzy chcą wskoczyć na "głęboką wodę" a jednocześnie posiadają w stolicy Niemiec rodzinę, przyjaciół, lub też mieszkają blisko granicy mogę polecić skorzystanie z kursów organizowanych przez różne instytucje i szkoły.

Kursy te zorganizowane specjalnie dla obcokrajowców są szczególnie popularne wśród zagranicznych studentów i przesiedleńców przybywających do Berlina. Na kursach takich słuchacze są najczęściej podzieleni na grupy w zależności od poziomu zaawansowania. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, w bardzo miłej atmosferze. Uczący są bardzo wyrozumiali, a w razie problemów z porozumieniem wspomagają się innymi językami. Taki sposób nauki jest na pewno bardzo skuteczny.

Również cena za takie lekcje nie jest wcale wygórowana. Waha się ona w zależności od szkoły od 4 do 10 € za godzinę. Lekcje zazwyczaj odbywają się w grupach 10 - 15 osobowych w określonych przez szkołę godzinach.

Berlin Kursy językowe (obrazkowo)
REKLAMA
Kalendarium większych wydarzeń
REKLAMA
Berlin Kursy językowe
REKLAMA
 Skonsultuj:  Mapa strony | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

© 2017 Berlin-vel.pl | design by Ars Atelier