Regulamin
REKLAMA
Jesteś w » O serwisie » Regulamin

1. Serwis berlin-vel.pl (lub berlin.vel.pl) nie ponosi odpowiedzialności za treść informacji oraz reklam zamieszczanych przez podmioty, stowarzyszenia i organizacje, którym zostało udostępnione miejsce w tym portalu, oraz za treść opinii i ogłoszeń zamieszczanych przez osoby trzecie. Publikowanie nadesłanych materiałów odbywa się za zgodą ich autorów.

2. Redakcja serwisu berlin-vel.pl (lub berlin.vel.pl) zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania wszelkich nadsyłanych tekstów, w tym ogłoszeń.

3. Redakcja serwisu berlin.vel.pl zastrzega sobie prawo usuwania reklam, ogłoszeń i opinii zawierających sformułowania wulgarne i obraźliwe, łamiące prawo, naruszające zasady współżycia społecznego oraz ogłoszenia towarzyskie.

4. Redakcja serwisu berlin-vel.pl (lub berlin.vel.pl) zastrzega sobie prawo usuwania i niepublikowania reklam i ogłoszeń portali konkurencyjnych.

5. Redakcja serwisu berlin-vel.pl (lub berlin.vel.pl) nie odpowiada na pytania gdzie i co znaleźć w Berlinie, nie pomaga w organizowaniu wycieczek itp. Nie udziela żadnych dodatkowych informacji, poza tymi zamieszczonymi na stronie berlin-vel.pl (lub berlin.vel.pl).

REKLAMA
REKLAMA
Berlin inne O serwisie
REKLAMA
 Skonsultuj:  Mapa strony | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

© 2021 Berlin-vel.pl | design by Ars Atelier